Pomagamy w wyborze +48 695 500 540
suma: 0,00 zł Złóż zamówienie

Znaki drogowe

Znaki drogowe - kompleksowa oferta

Witamy w dziale ze znakami drogowymi. Tutaj znajdziesz wszelkie tablice niezbędne do prawidłowego oznakowania dróg w Polsce.

Nasze znaki drogowe zapewniają sprawne poruszanie się po autostradach, drogach szybkiego ruchu, drogach osiedlowych i wszelkich innych jezdniach. Oferujemy szeroki wybór znaków drogowych, które są niezbędne do utrzymania bezpieczeństwa i porządku na polskich drogach.

Zapewniają one sprawne poruszanie się po autostradach, drogach szybkiego ruchu, drogach osiedlowych i wszelkich innych jezdniach.

Rola oznakowania dróg znakami drogowymi

Zadaniem znaków drogowych jest umożliwienie bezpiecznego poruszania się po jezdni. Ponadto dzięki nim osoby jadące w podróż bezproblemowo trafiają do celu. Wszystkie te oznaczenia możemy podzielić na kategorie, wśród których mamy m.in. znaki:

  • znaki ostrzegawcze – uprzedzające o tych miejscach na szosie, w których może wystąpić określone niebezpieczeństwo,
  • znaki zakazu – zabraniające danych czynności (np. parkowania) w miejscu, w którym zostały ustawione,
  • znaki nakazu – wskazujące, co użytkownik drogi powinien zrobić (np. skręcić w lewo/prawo),
  • znaki informacyjne – podające kierowcom istotne informacje, np. o pierwszeństwie przejazdu czy przejściu dla pieszych.

Jakie cechy mają znaki drogowe?

Znaki drogowe umieszczane przy szosach muszą spełniać określone normy. Wyznaczono dokładne wytyczne dotyczące wymiarów i widoczności znaków, a także typów folii odblaskowych, które należy stosować. Określone zostały również barwy dla poszczególnych oznakowań. Ważne jest także, jak mają wyglądać napisy na znakach drogowych, w zakresie odstępu między literami oraz cyframi. Tablice znakowe produkowane przez znakidrogowe24.pl spełniają wszelkie niezbędne wytyczne, podane m.in. w rozporządzeniu ministra infrastruktury. Nasze znaki drogowe są gwarancją bezpieczeństwa i zgodności z obowiązującymi przepisami.

Dlaczego warto wybrać nasze znaki drogowe?

Wybierając nasze znaki drogowe, inwestujesz w jakość, trwałość i bezpieczeństwo. Nasze produkty są wykonane z materiałów najwyższej jakości, które zapewniają odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki temu znaki drogowe są wyraźnie widoczne przez długi czas, niezależnie od pogody. Dodatkowo, nasza oferta jest zgodna z aktualnymi normami i przepisami, co gwarantuje bezpieczeństwo i legalność użytkowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium