Pomagamy w wyborze +48 695 500 540
suma: 0,00 zł Złóż zamówienie

Oznakowanie garaży

Oznakowanie garaży

 

Normy i przepisy ruchu drogowego dotyczą nie tylko tradycyjnej jezdni, lecz także przestrzeni publicznych i prywatnych, po których poruszają się samochody osobowe. To m.in. garaże podziemne, hale produkcyjne i magazyny. W tych miejscach należy zachować szczególną ostrożność i kierować się informacjami, które pojawiają się w postaci znaków stojących oraz symboli bezpośrednio na jezdni. Oznakowanie garaży wykonujemy zgodnie z zachowaniem najwyższych standardów. W tej kategorii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do zapewnienia bezpieczeństwa kierowcom i pieszym. Znaki przeznaczone są np. do centrów handlowych, biurowców, przestrzeni lotnisk czy dworców kolejowych.

 

Znaki, farby i szablony do znakowania garaży

 

Oznakowanie garaży obejmuje tabliczki informujące o wjeździe, wyjeździe i zakazach wjazdu samochodem zasilanym gazem. Ponadto wykonujemy ostrzeżenia o nadjeżdżającym aucie i tabliczki mocowane do słupków. Jeśli chcesz oznaczyć konkretne miejsca parkingowe, posłużą Ci do tego szablony najezdniowe z folii. Do wyboru masz komplet liter lub liczb. W garażach przydadzą się również separatory i piankowe zabezpieczenia narożnika, aby podczas manewrowania nie zniszczyć karoserii. Uzupełnieniem oferty są wysokiej jakości farby drogowe akrylowe, dzięki którym oznaczysz linie na terenie parkingu.

 

Jeśli chodzi o oznakowanie garaży, nie mogliśmy zapomnieć też o lustrach. Mogą mieć różny kształt i wymiar. Niektóre z produktów mają dodatkowe podświetlenie poprawiające widoczność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium