Pomagamy w wyborze +48 695 500 540
suma: 0,00 zł Złóż zamówienie

Urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego

Urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego

Na drogach pojawia się coraz więcej samochodów, dlatego oznakowanie jest niesamowicie ważne. Dzięki temu można uniknąć niebezpiecznych sytuacji i potencjalnych wypadków. Szczególnie podczas prowadzenia jakichkolwiek remontów oraz prac naprawczych warto odgrodzić plac budowy od standardowego ruchu drogowego.

Wszystkie produkty, które się sprawdzą w takich sytuacjach znajdziesz w naszym sklepie. Oferujemy sygnalizatory, zapory, słupki oraz wiele innych artykułów niezbędnych na drogach. Każdy z tych produktów jest wykonany z wysokiej jakości tworzyw – po to, żeby zachować swoją funkcjonalność przez długie lata.

Zadbaj o bezpieczeństwo na drogach

W bogatej ofercie produktów z naszego asortymentu możesz znaleźć słupki oraz zapory drogowe. To artykuły absolutnie niezbędne podczas remontów na drodze. U nas znajdziesz produkty zgodnie z normami określonymi w kodeksie drogowym – oświetlenie drogowe, wczesnego oświetlania, lampy niezbędne po zmierzchu czy też lampy dostosowane do pojazdów uprzywilejowanych i specjalistycznych.

 

Oferujemy także lustra drogowe, progi i elementy gumowe do ograniczenia prędkości oraz odgrodzenia danych obszarów wolnych od ruchu samochodowego. W naszym sklepie możesz też kupić wysokiej jakości kładki, pomagające stworzyć bezpieczne przejście dla pieszych na budowie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium