Pomagamy w wyborze +48 695 500 540
suma: 0,00 zł Złóż zamówienie

Oznakowanie poziome - znaki poziome

 

Oznakowanie poziome

Aby bezpiecznie i spokojnie poruszać się po drogach publicznych, trzeba kierować się znakami drogowymi. Te dzielą się na oznakowanie poziome oraz oznakowanie pionowe. Pierwsze z nich umieszczane jest bezpośrednio na jezdni i może mieć formę linii, strzałek, trójkątów czy też napisów. W tej kategorii znajdziesz sprzęt, akcesoria oraz materiały, dzięki którym umieścisz znaki poziome barwy żółtej i białej. Pomogą one odczytywać informacje na temat prawidłowego poruszania się po jezdni. Znaki poziome pozwalają także na wyznaczenie granic ulicy np. za pomocą kocich oczek.

Warto wspomnieć, że produkty z tej oferty przydatne są nie tylko w ruchu ulicznym, lecz także w budynkach przemysłowych. Ze względu na ich wysoką jakość wykonania przetrwają trudne warunki panujące na halach lub w magazynach. Sprawnie wyznaczysz linie, oznaczysz strefy ruchu i zapewnisz bezpieczeństwo pracownikom.

Znaki poziome - niezbędny sprzęt, akcesoria i materiały

Oznakowanie poziome w naszej ofercie obejmuje wysokiej jakości termoznaki, czyli gotowe elementy z masy termoplastycznej, które przydadzą się podczas organizowania ruchu na drogach, ulicach, parkingach i placach manewrowych. Ponadto proponujemy wydajne kleje i granulaty, które służą do montażu punktowych elementów odblaskowych. Są one widoczne z daleka i wskazują granicę ulicy. To niezbędne ostrzeżenie dla każdego kierowcy. Kiedy prowadzone są roboty drogowe, przydatne są specjalne taśmy, dzięki którym można wyznaczyć strefę tymczasową. Wyróżniają się one wysoką odblaskowością oraz łatwym usuwaniem, kiedy roboty drogowe się skończą.

Znaki poziome - klucz do bezpieczeństwa i płynności ruchu drogowego

W naszej ofercie znajdziesz także gotowe szablony najezdniowe do znakowania dróg, parkingów, a nawet hal przemysłowych. Uzupełnieniem przydatnych produktów są farby drogowe, mikrokulki szklane i rozcieńczalniki. Wszystko po to, aby oznakowanie poziome było trwałe, widoczne i błyskawiczne w mocowaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium