ZnakiDrogowe24.pl
Pomagamy w wyborze +48 695 500 540
suma: 0,00 zł Złóż zamówienie

Kocie oczka drogowe

Kocie oczka drogowe służą do oznakowania granic jezdni i wpływają na bezpieczeństwo kierowców na trasie. Po najechaniu na nie, dają efekt dudnienia. Nawet przy częściowym uszkodzeniu przez ciężkie maszyny rolnicze lub pług, dalej pełnią swoją funkcję i skutecznie odbijają światło.

Kocie oczka drogowe - istotny element bezpieczeństwa drogowego

Ich obecność pomaga zredukować ryzyko wypadków, zwłaszcza tych związanych z utratą kontroli nad pojazdem lub zjazdem z drogi. Kocie oczka są stosowane nie tylko na drogach publicznych, ale także na prywatnych posesjach, parkingach czy na terenach przemysłowych. Ich odblaskowe właściwości wpływają na zwiększenie widoczności zarówno dla kierowców, jak i pieszych. Dodatkowo, kocie oczka są odporne na warunki atmosferyczne i mechaniczne, co sprawia, że są trwałe i niezawodne.

Kocie oczka drogowe dostępne w naszej ofercie to produkty gotowe do pracy w dużych obciążeniach i trudnym terenie. Wyróżniają się odpornością na uderzenia oraz zmienne warunki pogodowe. W dodatku są widoczne z daleka dzięki odblaskowej folii wysokiej jakości, niezależnie od tego, jaka jest aktualnie pogoda.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium