Pomagamy w wyborze +48 695 500 540
suma: 0,00 zł Złóż zamówienie

Oznakowanie BHP - znaki BHP

Oznakowanie BHP – zadbaj o bezpieczeństwo

Dbanie o komfort i bezpieczeństwo to absolutny priorytet w każdej sytuacji. Trzeba o tym pamiętać na drodze, podczas wakacji, w sklepie oraz w pracy. Dlatego też skorzystaj z oznakowania BHP po to, żeby osoby, które będą przebywać w Twojej firmie, hotelu czy też restauracji, były świadome, jak się zachowywać w danym pomieszczeniu.

 

W każdym miejscu pracy należy odpowiednio oznaczyć ciągi komunikacyjne, lokalizacje, które mogą być potencjalnie niebezpieczne czy środki do gaszenia pożarów. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne produkty, takie jak znaki, pachołki czy taśmy. Każdy z nich spełnia odpowiednie normy, dzięki czemu podczas inspekcji BHP urzędnicy nie będą mieli zastrzeżeń.

Wybierz sprawdzone oznakowanie BHP

Nasza oferta jest naprawdę szeroka. Znajdziesz tutaj wszystkie potrzebne oznaczenia BHP. Znaki, naklejki i tablice informacyjne są absolutnie niezbędne do tego, żeby każdy mógł się poczuć bezpiecznie w Twojej firmie. W naszym sklepie dostępne są też oznakowania ewakuacyjne, które są wykonane z wykorzystaniem pigmentów fotoluminescencyjnych.

 

W ofercie naszego sklepu znajdują się też taśmy ostrzegawcze oraz antypoślizgowe. Dzięki nim lepiej oznaczysz miejsca, w których należy zachować szczególną uwagę w przedsiębiorstwie.

 

Oprócz oznakowania możesz tutaj znaleźć pachołki, które możesz wykorzystać np. do prac drogowych lub do oznaczenia miejsca potencjalnie niebezpiecznego. Oferujemy też tarcze do zatrzymywania pojazdów oraz łańcuchy i stojaki, dzięki którym można bezpiecznie sterować ruchem drogowym np. na placu budowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium