Pomagamy w wyborze +48 695 500 540
suma: 0,00 zł Złóż zamówienie

Znaki Kolejowe (G)

Znaki kolejowe

W tej kategorii znajdziesz znaki kolejowe, które pełnią rolę informacyjną oraz ostrzegającą. Mogą być ustawione po lewej lub prawej stronie drogi, w zależności od konkretnego rodzaju. W naszej ofercie znajdziesz słupki wskaźnikowe, które ustawia się w odpowiednich odległościach od przejazdu kolejowego. Kolejnym produktem jest ostrzeżenie dla uczestników ruchu o sieci trakcyjnej zawieszonej pod wysokim napięciem. Charakterystyczne znaki kolejowe obejmują również krzyż św. Andrzeja, umieszczany w bezpośrednim sąsiedztwie przejazdów wraz z zaporami lub półzaporami. Pełnią rolę informacyjną i wskazują miejsce, w którym trzeba się zatrzymać.

Znaki kolejowe w postaci wskaźników zakupione w naszym sklepie można zamocować za pomocą dwóch uchwytów krawędziowych do słupka. Stanowią solidną konstrukcję, trwałą i odporną na uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie produkty mają odpowiednie wymiary, aby były widoczne z daleka, a także spełniały wszystkie regulacje prawne.

Solidne wykonanie i niezbędne atesty znaków kolejowych

Wszystkie produkowane przez nas znaki kolejowe mają wymagane atesty i certyfikaty. Dzięki temu zyskujesz pewność, że wybierasz najwyższą jakość produktów. Do wykonania konstrukcji używamy folii odblaskowej z certyfikatem CE, która jest widoczna z daleka. Istotny jest również sam materiał podkładów. To blacha stalowa ocynkowana z podwójnym zagięciem na całym obwodzie. Przetrwa trudne warunki związane z ruchem kolejowym i samochodowym, a także zmieniającą się pogodę. Tylna część znaku jest zabezpieczona farbą aplikowaną metodą malowania proszkowego. Ma szary, czyli neutralny kolor. Po zakupie możemy wystawić Deklarację Właściwości Użytkowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium