ZnakiDrogowe24.pl
Pomagamy w wyborze +48 695 500 540
suma: 0,00 zł Złóż zamówienie

Tabliczki do znaków drogowych (T)

Tabliczki umieszczane pod znakami drogowymi stanowiące uzupełnienie treści dodatkowymi informacjami.

Tabliczki do znaków drogowych

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć tabliczek do znaków drogowych, które stanowią uzupełnienie informacji znajdujących się zazwyczaj pod tarczami oznakowania drogowego. Tabliczki do znaków drogowych mają prostokątny kształt i są ustawione w pionie lub poziomie. Kolor tła jest zgodny ze znakami drogowymi, dlatego łatwo jest odczytać dany symbol. Na tarczy może być umieszczona liczba (np. wskazująca odległość) lub symbol graficzny.

Poznaj całą ofertę tabliczek do znaków drogowych

W Polsce występuje wiele rodzajów tabliczek do znaków drogowych. Różnią się one wielkością, kolorem, a także przekazywaną treścią uzupełniającą informacje na tradycyjnym oznakowaniu. Dbamy o najwyższą jakość produktów. Właśnie dlatego wykonujemy je na podkładzie z blachy ocynkowanej, która ma podwójnie gięte krawędzie po całym obwodzie. Taka konstrukcja przetrwa zmieniające się warunki atmosferyczne. W dodatku wszystkie tabliczki mają atesty i certyfikaty zgodne z wymaganiami normy PN-EN 12899-1. Do produkcji wykorzystywana jest folia odblaskowa widoczna z daleka. Na życzenie możemy wystawić Deklarację Właściwości Użytkowych.

Tabliczki do znaków drogowych — jakość i autentyczność

Tego typu oznakowanie jest niezbędne do prawidłowej interpretacji zakazów, nakazów czy ostrzeżeń. Każdy kierowca powinien się nim sugerować podczas poruszania się po drogach, a także zapoznać się z jego znaczeniem. Tabliczki do znaków drogowych są zgodne z obowiązującymi rozporządzeniami. Dzięki temu masz pewność, że są dostosowane pod względem materiałów wykonania, a także wielkości do obowiązujących przepisów ruchu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium