Pomagamy w wyborze +48 695 500 540
suma: 0,00 zł Złóż zamówienie

Tabliczki do znaków drogowych (T)

Tabliczki do znaków drogowych to nieodłączny element infrastruktury drogowej, który uzupełnia informacje przekazywane przez znaki drogowe. Wykonane z trwałych materiałów, zapewniają czytelność i odporność na warunki atmosferyczne. Stosowane są do precyzowania odległości, oznaczania stref oraz przekazywania dodatkowych komunikatów dla kierowców.

Tabliczki do znaków drogowych - kompleksowa oferta

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć tabliczek do znaków drogowych, które stanowią uzupełnienie informacji znajdujących się zazwyczaj pod tarczami oznakowania drogowego. Tabliczki do znaków drogowych mają prostokątny kształt i są ustawione w pionie lub poziomie. Kolor tła jest zgodny ze znakami drogowymi, dlatego łatwo jest odczytać dany symbol. Na tarczy może być umieszczona liczba (np. wskazująca odległość) lub symbol graficzny.

Tabliczki do znaków - certyfikowane rozwiązania

W Polsce występuje wiele rodzajów tabliczek do znaków drogowych. Różnią się one wielkością, kolorem, a także przekazywaną treścią uzupełniającą informacje na tradycyjnym oznakowaniu. Dbamy o najwyższą jakość produktów. Właśnie dlatego wykonujemy je na podkładzie z blachy ocynkowanej, która ma podwójnie gięte krawędzie po całym obwodzie. Taka konstrukcja przetrwa zmieniające się warunki atmosferyczne. W dodatku nasze wszystkie tabliczki do znaków drogowych mają atesty i certyfikaty zgodne z wymaganiami normy PN-EN 12899-1. Do produkcji wykorzystywana jest folia odblaskowa widoczna z daleka. Na życzenie możemy wystawić Deklarację Właściwości Użytkowych.

Sprawdzone i atestowane produkty

Tabliczki do znaków drogowych są niezbędne do prawidłowej interpretacji zakazów, nakazów czy ostrzeżeń. Każdy kierowca powinien się nim sugerować podczas poruszania się po drogach, a także zapoznać się z jego znaczeniem. Tabliczki do znaków drogowych są zgodne z obowiązującymi rozporządzeniami. Dzięki temu masz pewność, że są dostosowane pod względem materiałów wykonania, a także wielkości do obowiązujących przepisów ruchu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium