Pomagamy w wyborze +48 695 500 540
suma: 0,00 zł Złóż zamówienie

Znaki Żeglugi

Znaki żeglugi

Ruch statków wodnych oraz innych pojazdów poruszających się po wodach śródlądowych potrzebuje odpowiedniego oznakowania, dokładnie tak, jak w przypadku samochodów osobowych na ulicach miast. Znaki żeglugi informują osoby sterujące o tym, jak powinni zachowywać się na wybranej trasie. Wymienia się znaki żeglugi zakazu, nakazu, ograniczenia oraz informacyjne. Wszystkie z nich oznaczone są konkretną literą, a także liczbą. Ich znaczenie ustalone jest prawnie. Wybierając produkty z naszej oferty, masz pewność, że są one zgodne z określonymi przepisami prawnymi. Zaprojektowane zostały pod okiem specjalistów z odpowiednimi uprawnieniami.

W tej kategorii znajdziesz podstawowe znaki żeglugi, które zamontujesz samodzielnie, a także w towarzystwie oznakowania pomocniczego. Sprawdzą się na drogach morskich, w portach oraz tuż przy mostach.

Wysoka trwałość i zgodność z przepisami prawnymi

Znaki żeglugi, które projektujemy i wykonujemy, są zgodne pod względem wzoru i kształtu z obowiązującym rozporządzeniem. W dodatku wyróżniają się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a także trudne warunki pogodowe, w jakich się znajdują. To zasługa wykonania na podkładach z blachy ocynkowanej z podwójnie giętymi krawędziami po całym obwodzie. Wszystkie materiały mają odpowiednie atesty i certyfikaty, zgodne z wymaganiami normy PN-EN 12899-1. A to jeszcze nie wszystko. Znaki żeglugi wykończone są folią odblaskową, co z kolei gwarantuje widoczność z daleka, a także trwałość. Wszystkie produkty możesz zamówić online bez wychodzenia z domu. Na życzenie naszych klientów wystawiamy Deklarację Właściwości Użytkowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium