Pomagamy w wyborze +48 695 500 540
suma: 0,00 zł Złóż zamówienie

Znaki Ograniczenia (C)

Znaki żeglugi ograniczenia (C) – istotne oznakowanie na wodach śródlądowych

 

Żegluga na wodach śródlądowych – podobnie jak jazda samochodem – wymaga stosowania się do szczegółowych przepisów. Dzięki temu transport jest bezpieczny. Znaki żeglugi ograniczenia (C) stanowią więc bardzo ważną informację dla osób za sterami. Charakteryzują się kwadratowym kształtem i czerwonym obramowaniem, w którym najczęściej znajdują się symbole. Wyjątek stanowi C. 4 bez symbolu w białym tle. Stanowi on informację o innych zagrożeniach ruchu żeglugowego.

 

Gdzie warto kupić znaki żeglugi ograniczenia (C)? Nasza oferta obejmuje wyłącznie pierwszorzędnej jakości produkty, które wyróżniają się bardzo wysoką trwałością. Ponadto można je zobaczyć z dalekiej odległości i szybko zinterpretować. Jeżeli więc szukasz sprawdzonych rozwiązań, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie. Przekonało się o tym wielu klientów i możesz do nich dołączyć!

 

Jakie znaki żeglugi ograniczenia (C) możesz u nas kupić?

 

Znaki w naszej ofercie zgodne są z załącznikiem nr 7 do Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 28 kwietnia 2003 r. w sprawie przepisów żeglugowych na śródlądowych drogach wodnych. W naszej ofercie znajdziesz np. znaki, które mówią o ograniczonej głębokości, wysokości prześwitu nad zwierciadłem wody, szerokości szlaku lub kanału żeglownego oraz inne znaki żeglugi ograniczenia (C), które uwzględniono w normach prawnych.

 

Wygodne zakupy zrobisz w naszym sklepie bez wychodzenia z domu. Ponadto zawsze możesz liczyć na to, że znaki dostarczymy terminowo!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium