Pomagamy w wyborze +48 695 500 540
suma: 0,00 zł Złóż zamówienie

Znaki Nakazu (B)

Znaki żeglugi nakazu (B) – ważne oznakowanie na wodach śródlądowych

 

To jeden z podstawowych znaków, jakie można spotkać podczas żeglugi na wodach śródlądowych. Dzięki niemu sterujący doskonale wiedzą, w jaki sposób poruszać się podczas rejsów. Znaki żeglugi nakazu (B) najczęściej mają formę kwadratu z czerwonym obramowaniem. Spotkać można również znak prostokątny, który mówi o nakazie ruchu w danym kierunku. Do znaków żeglugi nakazu (B) należą również znaki świetlne, nakazujące zmianę prędkości lub kursu przez statki poruszające się drogą główną. Takie sygnały emitowane są wtedy, gdy z portu lub bocznej drogi wodnej wychodzą statki.

 

Pamiętaj jednak, że o wyborze znaków żeglugi nigdy nie powinien decydować przypadek. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie bardzo dobrze wykonane znaki, które w czytelny sposób przekazują informację. Wystarczy zapoznać się z ofertą na stronie, aby zrobić udane zakupy bez wychodzenia z domu.

 

Znaki żeglugi nakazu (B) – szeroki asortyment

 

W naszym sklepie kupisz znaki żeglugi nakazu (B), które zgodne są z wytycznymi określonymi w załączniku nr 7 do Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 28 kwietnia 2003 r. w  sprawie przepisów żeglugowych na śródlądowych drogach wodnych. Oferta obejmuje m.in. nakaz zatrzymania statku, nieprzekraczania podanej prędkości czy zachowania szczególnej ostrożności. A to tylko niektóre spośród wielu dostępnych propozycji. Pamiętaj, że na terminowość, rzetelność i jakość wykonania zawsze możesz liczyć. Przekonało się o tym wielu wymagających klientów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium