Pomagamy w wyborze +48 695 500 540
suma: 0,00 zł Złóż zamówienie

Znaki Informacyjne (E)

Znaki żeglugi informacyjne (E) – ważne oznakowanie na drogach śródlądowych

 

Sternicy, podobnie jak kierowcy samochodów, powinni zwracać uwagę na oznakowanie. Dzięki temu podróż odbywa się bezpiecznie i komfortowo. Na drogach śródlądowych możesz spotkać m.in. znaki żeglugi informacyjne (E). Jak sama nazwa mówi, przekazują informacje, które mogą być bardzo istotne dla osób za sterami. Znaki te charakteryzują się kwadratowym lub prostokątnym kształtem i przedstawiają różnego rodzaju grafiki. Warto podkreślić, że stanowią one bardzo liczną grupę.

 

Jeśli chcesz kupić znaki żeglugi informacyjne (E), musisz pamiętać, że o wyborze punktu sprzedaży nigdy nie powinien decydować przypadek. Najlepiej wybrać ofertę sprawdzonej firmy. Wystarczy odwiedzić nasz sklep internetowy, w którym bez wychodzenia z domu zrobisz udane zakupy.

 

Jakie znaki żeglugi informacyjne (E) możesz u nas kupić?

 

Oferta naszego sklepu jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Pamiętaj, że sprzedajemy znaki zgodne z załącznikiem nr 7 do Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 28 kwietnia 2003 r. w sprawie przepisów żeglugowych na śródlądowych drogach wodnych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że są zgodne ze szczegółowymi normami.

 

Kupisz u nas nie tylko znaki żeglugi informacyjne (E), lecz także pozostałe oznakowanie, które można spotkać na drogach śródlądowych. Wszystkie produkty są bardzo wytrzymałe. Ponadto zawsze możesz liczyć na terminową realizację zamówień. Wszystko to sprawia, że nasz sklep cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium