ZnakiDrogowe24.pl
Zamówienia telefoniczne +48 695 500 540
suma: 0,00 zł Złóż zamówienie

Wyposażenie

Wyposażenie

Architektura miejska wymaga odpowiedniego przygotowania, aby bezpiecznie i komfortowo poruszać się po każdej przestrzeni. Właśnie dlatego produkujemy wysokiej jakości wyposażenie. Jest ono zaprojektowane w taki sposób, aby było łatwe w użytkowaniu. Mają na celu umilić czas spędzany na zewnątrz, organizację ruchu pieszego, rowerowego oraz samochodowego, a także wyznaczać teren do parkowania. Wszystkie konstrukcje wyróżniają się odpornością na zmienne warunki atmosferyczne i korozję dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów, np. malowanej stali nierdzewnej. Przetrwają intensywne użytkowanie. Jeśli zamierzasz postawić konstrukcje w wymagającym terenie, np. górskim, warto wybrać produkty galwanizowane. Możesz też liczyć na estetyczne wykonanie wszystkich prezentowanych przez nas konstrukcji.

Niektóre produkty z chęcią dopasujemy do potrzeb naszych klientów. Wśród nich są barierki z tabliczką, na której można wyróżnić nazwę firmy. Jeśli chcesz zorganizować przestrzeń spójną wizualnie, nie ma problemu. W naszej ofercie znajdziesz kilka elementów architektury miejskiej, które idealnie do siebie pasują.

Jakie wyposażenie architektury miejskiej warto wybrać?

W tej kategorii znajdziesz praktyczne i solidne stojaki rowerowe, które pozwolą mieszkańcom bezpiecznie odstawić swój jednoślad. Przydadzą się przy centrach handlowych, biurach, urzędach czy też na stacjach paliw. W takich miejscach warto też wykorzystać prezentowane przez nas kosze, gabloty z ważnymi informacjami oraz ławki pozwalające na krótki i przyjemny odpoczynek. Aby zorganizować ruch pieszy i uliczny, przydadzą się do tego specjalne bariery oraz słupki. Dostępne są w wielu odcieniach. Do organizacji przestrzeni miejskiej sprawdzą się również blokady na koło i pojemniki na sól.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium