Pomagamy w wyborze +48 695 500 540
suma: 0,00 zł Złóż zamówienie
Blog
wstecz

Znaki drogowe potrzebne od zaraz! Gdzie je kupić od ręki?

0
Znaki drogowe potrzebne od zaraz! Gdzie je kupić od ręki?

Działasz jako zarządca drogi lub odpowiadasz za reorganizację ruchu w miejscach, gdzie przeprowadzane są prace remontowe na jezdni? Często zdarza się, że potrzeba zakupu nowych znaków drogowych jest natychmiastowa. Niestety wysyłka zamówionych drogowskazów często trwa nawet kilka dni. Jeśli przydarzy Ci się awaryjna sytuacja i będziesz musiał od ręki kupić znaki drogowe w Warszawie, koniecznie skorzystaj z oferty sklepu internetowego Znakidrogowe24.pl!

Znaki drogowe na zamówienie – czy można je kupić od ręki?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy wprowadzić możliwość zakupu znaków drogowych w 24 h. Co to oznacza? W naszym sklepie internetowym możesz złożyć zamówienie na dowolnie wybrane oznaczenia drogowe, a następnie wybrać opcję odbioru osobistego.

Gdzie można odebrać znaki drogowe na zamówienie? W siedzibie naszej firmy na Bródnie, nieopodal trasy S-8. Wprowadziliśmy taką możliwość z myślą o podmiotach zarządzających ruchem na drodze oraz utrzymaniem porządku w infrastrukturze drogowej. Z opcji odbioru osobistego znaków drogowych może skorzystać każdy, kto potrzebuje pilnie zrealizować zamówienie i wykorzystać niezbędne drogowskazy do znakowania jezdni publicznych i prywatnych.

Przeczytaj także: Czy można kupić znaki drogowe na własny użytek?

Znaki drogowe24.pl – dlaczego warto zamówić znaki z odbiorem osobistym?

Jest naprawdę wiele powodów, dla których warto zdecydować się na złożenie zamówienia w sklepie znakidrogowe24.pl. Zarządcom dróg i innym podmiotom odpowiedzialnym za organizację ruchu drogowego proponujemy szeroki asortyment oznakowania. U nas można znaleźć praktycznie każdy znak, który będzie zgodny z wymogami technicznymi wynikającymi z Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach.[1]

Sprzedawane znaki drogowe spełniają wymogi odnoszące się do odblaskowości, wielkości oraz trwałości materiału, dzięki czemu mogą być legalnie stosowane na drogach publicznych i prywatnych. Kilka elementów wyróżniających realizację zamówień na znaki drogowe z odbiorem osobistym to:

  • ekspresowa realizacja – nawet w ten sam dzień po złożeniu zamówienia,
  • gwarancja najwyższej jakości znaków,
  • wygodny dojazd do siedziby firmy – blisko trasy S-8.

Zawsze wtedy, kiedy liczy się krótki czas realizacji zamówienia na znaki drogowe – warto skorzystać z naszej nowej usługi, czyli odbioru osobistego. Dzięki temu nie ma konieczności oczekiwania na dostawę znaków drogowych przez firmę kurierską, co może potrwać nawet kilka dni roboczych.

Jakie znaki drogowe można zamówić z odbiorem osobistym? Znakidrogowe24.pl  – oferta

Jako zarządca drogi możesz zamówić znaki drogowe praktycznie ze wszystkich możliwych kategorii. W naszym sklepie internetowym kupisz:

U nas kupisz z odbiorem osobistym wszystkie niezbędne znaki drogowe na zamówienie. Proponujemy wyłącznie wysokiej jakości certyfikowane drogowskazy i oznaczenia, którymi można oznakować niemalże wszystkie drogi publiczne i prywatne, a także parkingi.

Szybki odbiór znaków drogowych – dobry sposób na szybką organizację ruchu drogowego!

W dzisiejszych czasach praktycznie wszędzie liczy się czas realizacji zamówienia. Dotyczy to przede wszystkim branży e-commerce, gdzie klienci oczekują ekspresowej realizacji złożonego zamówienia i dostawy towaru w jak najkrótszym terminie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów (zarządców i podmiotów odpowiedzialnych za znakowanie dróg) wprowadziliśmy do oferty sklepu znakidrogowe24.pl możliwość odbioru osobistego złożonego zamówienia. Wystarczy na etapie poszukiwania znaków drogowych potrzebnych do oznaczenia drogi zaznaczyć chęć osobistego odbioru drogowskazów w siedzibie naszej firmy.

Poznaj również korzyści z zamawiania znaków drogowych online!

 

[1] https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=wdu20032202181

Napisz komentarz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium