Znak Żeglugowy A. 17 -Zakaz pływania na desce z żaglem - 900x900 mm, II Generacja
zobacz warianty
Gwarantujemy zgodność produktów z opisami oraz sprawną dostawę.
Uchwyty do znaków drogowych sprzedawane są osobno
Warianty
Opis produktu
Znak żeglugowy A.17 - Zakaz pływania na desce z żaglem to profesjonalny znak zakazu stosowany na drogach wodnych śródlądowych. Informuje użytkowników akwenu o obowiązującym zakazie uprawiania windsurfingu na wyznaczonym odcinku szlaku wodnego. Wymiary znaku wynoszą 900x900 mm, co zapewnia doskonałą widoczność z dużej odległości.
Materiały i wykonanie: Znak wykonany jest na podkładzie z blachy ocynkowanej o grubości 1,25 mm z podwójnie giętymi krawędziami po całym obwodzie, co zwiększa sztywność konstrukcji i odporność na warunki atmosferyczne. Lico znaku pokryte jest folią odblaskową II generacji z certyfikatem CE i znakiem wodnym CE na powierzchni. Wszystkie materiały spełniają wymagania normy PN-EN 12899-1.
Montaż i mocowanie: Znak montowany jest za pomocą dwóch uchwytów krawędziowych do słupka, co umożliwia szybką i stabilną instalację. Do każdego zamówienia dostępna jest instrukcja montażu, a na życzenie wystawiamy Deklarację Właściwości Użytkowych.
Dla kogo przeznaczony? Znak A.17 kierowany jest do zarządców dróg wodnych, urzędów żeglugi śródlądowej, gmin, ośrodków sportów wodnych oraz właścicieli prywatnych akwenów. Stosowany jest wszędzie tam, gdzie konieczne jest oznakowanie strefy zakazu windsurfingu w celu zapewnienia bezpieczeństwa na wodzie.
Dlaczego warto zamówić w znakidrogowe24.pl? Oferujemy znaki żeglugowe wyprodukowane przez firmę Drog-Znak z najwyższej jakości materiałów z pełną dokumentacją i certyfikatami. Gwarantujemy trwałość i zgodność z obowiązującymi przepisami dotyczącymi oznakowania dróg wodnych.
Inni kupili również
Gwarantujemy zgodność produktów z opisami oraz sprawną dostawę.
Uchwyty do znaków drogowych sprzedawane są osobno