Zapora drogowa U-20a 225/25 II Generacja
zobacz warianty
Gwarantujemy zgodność produktów z opisami oraz sprawną dostawę.
Uchwyty do znaków drogowych sprzedawane są osobno
Warianty
Opis produktu
Zapora drogowa U-20a 225/25 II Generacja to profesjonalne urządzenie bezpieczeństwa ruchu drogowego przeznaczone do wygradzania miejsc robót prowadzonych w pasie drogowym. Wymiary zapory wynoszą 2250x250 mm, co pozwala na skuteczne oznaczenie strefy niebezpiecznej wzdłuż remontowanego odcinka jezdni. Szerokość zapory dobiera się w zależności od długości pasa drogowego, na którym prowadzone są prace.
Zapora wykonana jest z blachy stalowej ocynkowanej o grubości 1,25 mm, co zapewnia wysoką odporność na korozję i wieloletnią trwałość nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Zakończenia zapory są dodatkowo wzmocnione profilami stalowymi, dzięki czemu konstrukcja jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Lico zapory wyklejone jest na przemian białą i czerwoną folią odblaskową II generacji z certyfikatem CE i widocznym znakiem wodnym CE na powierzchni.
Produkt posiada oznakowanie CE i jest wytwarzany zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 12899-1. Wszystkie materiały użyte do produkcji posiadają wymagane atesty i certyfikaty. Na życzenie klienta wystawiamy Deklarację Właściwości Użytkowych, co ułatwia dokumentowanie zgodności oznakowania z obowiązującymi przepisami.
Zapora U-20a jest przeznaczona dla firm budowlanych, zarządców dróg, gmin oraz wszystkich podmiotów odpowiedzialnych za organizację ruchu w strefach robót drogowych. Stosowanie zapór zapewnia płynność ruchu pojazdów w pobliżu miejsca remontu, zwiększa bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego i poprawia widoczność miejsc niebezpiecznych. Przy wygrodzeniach nie dopuszcza się przerw w ciągu zapór U-20a.
Cena dotyczy samej zapory bez stojaków. Stojaki do zapór drogowych dostępne są osobno w naszym sklepie. Zapora mocowana jest do stojaków, które zapewniają stabilne ustawienie wzdłuż remontowanego pasa ruchu. Zamów online z szybką dostawą lub odbierz osobiście w Warszawie.
Koszty dostawy
Inni kupili również
Gwarantujemy zgodność produktów z opisami oraz sprawną dostawę.
Uchwyty do znaków drogowych sprzedawane są osobno