Znak B-8 - Zakaz wjazdu pojazdów zaprzęgowych - I Generacja 900mm- (D) Duży
zobacz warianty
Gwarantujemy zgodność produktów z opisami oraz sprawną dostawę.
Uchwyty do znaków drogowych sprzedawane są osobno
Warianty
Opis produktu
Znak drogowy B-8 Zakaz wjazdu pojazdów zaprzęgowych w rozmiarze dużym (średnica 900 mm) to profesjonalny element oznakowania pionowego przeznaczony na drogi ekspresowe, drogi dwujezdniowe poza obszarem zabudowanym oraz drogi dwujezdniowe w obszarze zabudowanym, na których dopuszczalna prędkość przekracza 60 km/h. Znak stosuje się w celu wyeliminowania ruchu pojazdów zaprzęgowych na odcinkach o dużym natężeniu ruchu, gdzie ich obecność utrudnia płynność jazdy i wyprzedzanie.
Znak wykonany jest na podkładzie z blachy ocynkowanej o grubości 1,25 mm z podwójnie giętymi krawędziami po całym obwodzie, co zapewnia sztywność konstrukcji oraz odporność na warunki atmosferyczne. Lico znaku pokryte jest folią odblaskową I generacji z certyfikatem CE i widocznym znakiem wodnym CE na powierzchni. Mocowanie realizowane jest za pomocą dwóch uchwytów krawędziowych do słupka.
Wszystkie materiały użyte do produkcji znaku B-8 posiadają atesty i certyfikaty zgodne z wymaganiami normy PN-EN 12899-1, co gwarantuje najwyższą jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami. Po zakupie na życzenie klienta wystawiamy Deklarację Właściwości Użytkowych.
Poza miastami znak B-8 stosuje się na odcinkach dróg, gdzie istnieje potrzeba wyeliminowania pojazdów zaprzęgowych i możliwość przeniesienia ich ruchu na drogi alternatywne. Z zakazu mogą być wyłączone np. dorożki poprzez umieszczenie pod znakiem odpowiedniej tabliczki.
Znak B-8 w rozmiarze dużym kierujemy do zarządców dróg, gmin, firm budowlanych oraz wykonawców oznakowania drogowego. Produkt wyprodukowany przez firmę Drog-Znak z wieloletnim doświadczeniem w branży znaków drogowych. Zamów online w sklepie znakidrogowe24.pl z szybką dostawą na terenie całej Polski.
Inni kupili również
Gwarantujemy zgodność produktów z opisami oraz sprawną dostawę.
Uchwyty do znaków drogowych sprzedawane są osobno