Znak B-30 - Koniec zakazu używania sygnałów dźwiękowych - II Generacja 800mm- (S) Średni
zobacz warianty
Gwarantujemy zgodność produktów z opisami oraz sprawną dostawę.
Uchwyty do znaków drogowych sprzedawane są osobno
Warianty
Opis produktu
Znak drogowy B-30 Koniec zakazu używania sygnałów dźwiękowych w rozmiarze średnim 800mm informuje kierowców o zakończeniu odcinka drogi objętego zakazem używania sygnałów dźwiękowych. Stosowany jest na drogach krajowych, wojewódzkich i powiatowych, gdy strefa zakazu kończy się przed najbliższym skrzyżowaniem. To niezbędny element prawidłowego oznakowania pionowego zgodnego z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego.
Znak wykonany jest na podkładzie z blachy ocynkowanej o grubości 1,25mm z podwójnie giętymi krawędziami na całym obwodzie. Takie rozwiązanie zapewnia wysoką sztywność konstrukcji oraz skuteczną ochronę przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi. Lico znaku pokryte jest folią odblaskową II generacji, która gwarantuje bardzo dobrą widoczność zarówno w dzień, jak i po zmroku - nawet w trudnych warunkach pogodowych.
Produkt spełnia wymagania normy PN-EN 12899-1 i posiada oznakowanie CE potwierdzone znakiem wodnym na powierzchni folii. Wszystkie materiały użyte do produkcji posiadają wymagane atesty i certyfikaty. Na życzenie klienta wystawiamy Deklarację Właściwości Użytkowych, co ułatwia rozliczanie inwestycji drogowych i zamówień publicznych.
Montaż znaku B-30 jest szybki i prosty - odbywa się za pomocą dwóch uchwytów krawędziowych mocowanych do standardowego słupka drogowego. Nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani dodatkowych elementów montażowych, co pozwala zaoszczędzić czas i koszty instalacji.
Znak B-30 800mm polecamy zarządcom dróg, gminom, starostwom powiatowym, firmom budowlanym i drogowym oraz wszystkim podmiotom odpowiedzialnym za oznakowanie dróg. Produkowany przez firmę Drog-Znak z wieloletnim doświadczeniem w branży - gwarancja profesjonalnej jakości i trwałości na lata.
Inni kupili również
Gwarantujemy zgodność produktów z opisami oraz sprawną dostawę.
Uchwyty do znaków drogowych sprzedawane są osobno