Lustro P.A.S. U-18a średnica 600mm (ok. 11m)
zobacz warianty
Gwarantujemy zgodność produktów z opisami oraz sprawną dostawę.
Uchwyty do znaków drogowych sprzedawane są osobno
Warianty
Opis produktu
Lustro drogowe P.A.S. U-18a - średnica 600mm, zasięg ok. 11m
Lustro drogowe U-18a typu P.A.S. o średnicy 600mm to kompaktowe i skuteczne rozwiązanie poprawiające widoczność w miejscach o ograniczonej przejrzystości. Zasięg obserwacji wynoszący ok. 11 metrów sprawia, że doskonale sprawdza się na mniejszych skrzyżowaniach, wyjazdach z posesji, bram garażowych oraz na parkingach osiedlowych i firmowych.
Tafla lustra wykonana jest z materiału P.A.S. (poliwęglan akrylowy stabilizowany), co oznacza, że jest nietłukąca i odporna na akty wandalizmu. To istotna przewaga nad tradycyjnymi lustrami szklanymi - nawet w przypadku silnego uderzenia lustro nie pęka na ostre odłamki, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowników drogi.
Lustro jest odporne na zmienne warunki atmosferyczne - deszcz, mróz, promieniowanie UV czy wysokie temperatury nie wpływają na jakość odbicia. Powierzchnia zapewnia wyraźny i niezniekształcony obraz otoczenia, co pozwala kierowcom na szybką i pewną ocenę sytuacji drogowej.
Produkt przeznaczony jest dla zarządców dróg gminnych i powiatowych, wspólnot mieszkaniowych, firm zarządzających parkingami oraz osób prywatnych, które chcą poprawić bezpieczeństwo przy wyjeździe z posesji. Lustro spełnia wymagania oznakowania U-18a zgodnie z polskimi przepisami drogowymi.
Lustro wyprodukowane przez firmę Drog-Znak objęte jest 5-letnią gwarancją producenta. Dzięki niewielkiej średnicy 600mm montaż jest prosty i nie wymaga masywnych konstrukcji wsporczych. To ekonomiczne rozwiązanie eliminujące martwe punkty wszędzie tam, gdzie widoczność jest ograniczona.
Inni kupili również
Gwarantujemy zgodność produktów z opisami oraz sprawną dostawę.
Uchwyty do znaków drogowych sprzedawane są osobno