Bariera U-12a Lekka 2000x1200/48,3 mm/P przykręcana
zobacz warianty
Gwarantujemy zgodność produktów z opisami oraz sprawną dostawę.
Uchwyty do znaków drogowych sprzedawane są osobno
Warianty
Opis produktu
Bariera drogowa U-12a lekka o wymiarach 2000x1200 mm to profesjonalne wygrodzenie rurowe przeznaczone do organizacji ruchu drogowego. Konstrukcja wykonana z rur stalowych o srednicy 48,3 mm zapewnia solidnosc i wytrzymalosc przy zachowaniu lekkiej formy. Montaz odbywa sie poprzez przykrecenie do podloza co ulatwia instalacje i ewentualna wymiane.
Bariera U-12a sluzy do ukierunkowania ruchu pojazdow oraz ochrony pieszych i rowerzystow. Znajduje zastosowanie przy chodnikach sciezkach rowerowych przejsciach dla pieszych a takze w miejscach wymagajacych wygrodzenia strefy bezpieczenstwa. To niezawodne rozwiazanie stosowane na drogach publicznych osiedlach i terenach komercyjnych.
Konstrukcja stalowa zabezpieczona jest cynkowaniem ogniowym co gwarantuje wieloletnia odpornosc na korozje i niekorzystne warunki atmosferyczne. Bariera w kolorze szarym ocynkowanym nie wymaga dodatkowego malowania i zachowuje estetyczny wyglad przez lata uzytkowania.
Produkt skierowany jest do zarzadcow drog gmin firm budowlanych oraz osob prywatnych potrzebujacych trwalego wygrodzenia terenu. Bariera wyprodukowana przez firme Drog-Znak spelnia wymagania polskich norm dotyczacych urzadzen bezpieczenstwa ruchu drogowego.
Decydujac sie na bariere U-12a lekka otrzymujesz sprawdzone i trwale rozwiazanie w atrakcyjnej cenie. Zamow juz dzis w sklepie znakidrogowe24.pl i zapewnij bezpieczenstwo na swojej drodze.
Inni kupili również
Gwarantujemy zgodność produktów z opisami oraz sprawną dostawę.
Uchwyty do znaków drogowych sprzedawane są osobno