Znak D-5 - Pierwszeństwo na zwężonym odcinku jezdni - II Generacja 900x900mm- (D) Duży
zobacz warianty
Gwarantujemy zgodność produktów z opisami oraz sprawną dostawę.
Uchwyty do znaków drogowych sprzedawane są osobno
Warianty
Opis produktu
Znak D-5 - Pierwszenstwo na zwezonym odcinku jezdni to znak informacyjny stosowany w celu poinformowania kierujacych o pierwszenstwie wjazdu na zwezony odcinek drogi przed pojazdami jadacymi z przeciwnego kierunku. Znak D-5 umieszcza sie w odleglosci do 20 m przed poczatkiem zwezonego odcinka drogi, ktorego przeciwlegly kraniec zostal oznakowany znakiem B-31.
Zastosowanie znaku D-5 w rozmiarze duzym 900x900mm: drogi ekspresowe i jezdnie glowne, drogi dwujezdniowe poza obszarem zabudowanym oraz drogi dwujezdniowe w obszarze zabudowanym, na ktorych dopuszczalna predkosc jest wieksza niz 60 km/h. Duzy rozmiar zapewnia doskonala widocznosc znaku nawet przy duzych predkosciach.
Material i wykonanie: znak wykonany na podkladzie z blachy ocynkowanej o grubosci 1,25 mm z podwojnie gietymi krawedziami po calym obwodzie, co zapewnia sztywnosc konstrukcji i odpornosc na warunki atmosferyczne. Lico znaku pokryte folia odblaskowa II generacji z certyfikatem CE i znakiem wodnym CE na powierzchni folii. Mocowanie za pomoca dwoch uchwytow krawedziowych do slupka.
Certyfikaty i normy: znak posiada oznakowanie CE. Wszystkie materialy uzyte do produkcji sa zgodne z wymaganiami normy PN-EN 12899-1. Na zyczenie klienta wystawiamy Deklaracje Wlasciwosci Uzytkowych. Producent - firma Drog-Znak - gwarantuje najwyzsza jakosc wykonania.
Dla kogo? Znak D-5 w rozmiarze duzym dedykowany jest zarzadcom drog krajowych i ekspresowych, generalnej dyrekcji drog, gminom oraz firmom realizujacym inwestycje drogowe. Profesjonalne wykonanie i pelna dokumentacja sprawiaja, ze znak spelnia wszystkie wymogi formalne niezbedne przy odbiorach drogowych.
Inni kupili również
Gwarantujemy zgodność produktów z opisami oraz sprawną dostawę.
Uchwyty do znaków drogowych sprzedawane są osobno