Znak C-4 - Nakaz jazdy w lewo za znakiem - II Generacja 900mm- (D) Duży
zobacz warianty
Gwarantujemy zgodność produktów z opisami oraz sprawną dostawę.
Uchwyty do znaków drogowych sprzedawane są osobno
Warianty
Opis produktu
Znak drogowy C-4 - Nakaz jazdy w lewo za znakiem w rozmiarze D (srednica 900mm) to profesjonalny znak nakazowy przeznaczony do stosowania na drogach ekspresowych, drogach dwujezdniowych poza obszarem zabudowanym oraz w obszarze zabudowanym przy predkosci dopuszczalnej wiekszej niz 60 km/h. Duzy rozmiar zapewnia doskonala widocznosc nawet przy duzych predkosciach.
Znak wykonany jest na podkladzie z blachy ocynkowanej o grubosci 1,25mm z podwojnie gietymi krawedziami po calym obwodzie, co gwarantuje wysoka sztywnosc i odpornosc na warunki atmosferyczne. Lico znaku pokryte jest folia odblaskowa II generacji z certyfikatem CE i znakiem wodnym CE na powierzchni, dzieki czemu znak jest wyraznie widoczny zarowno w dzien jak i w nocy.
Znak C-4 stosuje sie na wlotach skrzyzowan, z ktorych dopuszcza sie ruch pojazdow wylacznie w lewo. Na skrzyzowaniach typu T umieszcza sie go na wlocie prowadzacym do drogi jednokierunkowej lub dwukierunkowej, gdy konieczne jest wyeliminowanie skrecania w prawo. Na skrzyzowaniach czterowlotowych stosowany jest gdy droga poprzeczna jest jednokierunkowa i przejazd na wprost nie jest dozwolony lub gdy wjazd w prawo i na wprost zostal zamkniety.
Wszystkie materialy uzyte do produkcji znaku posiadaja atesty i certyfikaty zgodne z wymaganiami normy PN-EN 12899-1. Znak posiada oznakowanie CE, a na zyczenie wystawiamy Deklaracje Wlasciwosci Uzytkowych. Mocowanie realizowane jest za pomoca dwoch uchwytow krawedziowych do slupka, co zapewnia szybki i pewny montaz.
Znak C-4 w rozmiarze 900mm to obowiazkowy element oznakowania pionowego na drogach o duzym natezeniu ruchu. Zamawiaja go zarzadcy drog, gminy, firmy budowlane oraz wykonawcy infrastruktury drogowej. Produkcja w zakladzie Drog-Znak gwarantuje najwyzsza jakosc i zgodnosc z obowiazujacymi przepisami.
Inni kupili również
Gwarantujemy zgodność produktów z opisami oraz sprawną dostawę.
Uchwyty do znaków drogowych sprzedawane są osobno