Tablica TL-1 - Droga leśna - 600x1000 mm II Generacja
zobacz warianty
Gwarantujemy zgodność produktów z opisami oraz sprawną dostawę.
Uchwyty do znaków drogowych sprzedawane są osobno
Warianty
Opis produktu
Dane techniczne: Tablica TL-1 Droga leśna o wymiarach 600x1000 mm. Wykonana na podkładzie z blachy ocynkowanej o grubości 1,25 mm z podwójnie giętymi krawędziami po całym obwodzie, co zapewnia sztywność konstrukcji oraz odporność na warunki atmosferyczne. Pokryta folią odblaskową II generacji gwarantującą dobrą widoczność zarówno w dzień, jak i w nocy.
Zastosowanie: Tablica TL-1 służy do oznakowania dróg leśnych nieudostępnionych do ruchu publicznego. Informuje kierowców o wjeździe na teren leśny, na którym obowiązują szczególne zasady poruszania się. Stosowana jest przez nadleśnictwa, zarządców lasów, gminy oraz inne podmioty odpowiedzialne za gospodarkę leśną i utrzymanie infrastruktury drogowej na terenach zalesionych.
Cechy i wyróżniki: Tablica wyprodukowana przez firmę Drog-Znak zgodnie z obowiązującymi wytycznymi dotyczącymi oznakowania dróg leśnych. Folia odblaskowa II generacji zapewnia odpowiedni poziom retrorefleksji, a ocynkowana blacha z podwójnie giętymi krawędziami gwarantuje trwałość i odporność na korozję. Grafika wykonana według aktualnych wytycznych, dzięki czemu tablica spełnia wszystkie wymagania formalne.
Dodatkowe informacje: Tablica TL-1 jest gotowa do montażu na słupku lub konstrukcji wsporczej. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego oznakowania dla dróg leśnych lub chcesz złożyć zamówienie hurtowe, skontaktuj się z naszym zespołem. Oferujemy szybką realizację zamówień oraz atrakcyjne ceny przy większych ilościach.
Inni kupili również
Gwarantujemy zgodność produktów z opisami oraz sprawną dostawę.
Uchwyty do znaków drogowych sprzedawane są osobno