Profil elastyczny-ochrona krawędzi TYP B/1m
zobacz warianty
Gwarantujemy zgodność produktów z opisami oraz sprawną dostawę.
Uchwyty do znaków drogowych sprzedawane są osobno
Warianty
Opis produktu
Profil elastyczny Typ B o dlugosci 1 m to profesjonalne rozwiazanie do ochrony krawedzi w halach produkcyjnych, magazynach, parkingach podziemnych i zakladach przemyslowych. Zolto-czarna kolorystyka skutecznie ostrzega przed niebezpiecznymi miejscami i poprawia widocznosc przeszkod.
Profil wykonany jest z wysokiej jakosci pianki poliuretanowej, ktora zapewnia doskonala absorpcje uderzen. Dzieki samoprzylepnemu montazowi instalacja jest szybka i nie wymaga specjalistycznych narzedzi. Wystarczy odkleiclc foliecl ochronna i przylozyc profil do zabezpieczanej powierzchni.
Produkt charakteryzuje sie wysoka elastycznoscia, dzieki czemu mozna go dopasowac do roznych krzywizn, lukow i nieregularnych ksztaltow. Zakres temperatury pracy wynosi od -40 do +100 stopni Celsjusza, co pozwala na stosowanie zarowno wewnatrz budynkow, jak i na zewnatrz.
Specjalna technika malowania sprawia, ze kolory pozostaja intensywne nawet podczas scierania powierzchni. Profil jest odporny na warunki atmosferyczne, promienie UV oraz dzialanie wilgoci, co gwarantuje dlugoletnia trwalosc.
Profil elastyczny Typ B sprawdzi sie wszedzie tam, gdzie konieczna jest ochrona ludzi i pojazdow przed kontaktem z ostrymi krawedziami - w magazynach, garazazach, hallach produkcyjnych oraz na rampach zaladunkowych. Idealny dla firm, zarzadcow nieruchomosci i sluzb BHP.
Inni kupili również
Gwarantujemy zgodność produktów z opisami oraz sprawną dostawę.
Uchwyty do znaków drogowych sprzedawane są osobno